Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+36 / 23 / 504 - 845
MŰSZAKI TÁMOGATÁS -849
EDI TANÁCSADÁS -847

Sales Manager

EDITEL Állások

EDITEL az IT/EDI megoldások egyik vezető szolgáltatója, amely az ellátásilánc-menedzsmentre spe­cializálódott. A vállalat központja Bécsben található, Budapesten, Prágában, Pozsonyban és Zágráb­ban több mint 100 munkatársat foglalkoztatunk.

A magyarországi leányvállalatunk budapesti/budaörsi irodájába az alábbi munkakör betöltésére keresünk munkatársat:

Ebben az izgalmas, kihívásokkal teli és előrelépést kínáló pozícióban, támogatni fogja a helyi értékesítési csapa­tot minden fontosabb értékesítési és kulcsfontosságú feladatkörben

Feladatok

  • Értékesítési és ügyfélkapcsolati feladatok önálló ellátása
  • Üzleti ajánlatok, szerződések és egyéb értékesítési dokumentációk készítése
  • Értékesítési teljesítményriportok elkészítése
  • Ügyfélkapcsolatok fejlesztése, fenntartása és javítása
  • Új ügyfelek és/vagy értékesítési lehetőségek megcélzása
  • Az ügyfélkapcsolat management és az értékesítés összehangolása a vállalat üzleti tervével
  • A vállalat értékesítési terveinek kidolgozásában való részvétel

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi végzettség
  • Magabiztos értékesítési kompetenciák
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • MS Office biztos ismerete
  • Strukturált és pontos munkavégzés
  • Német, cseh, szlovák vagy horvát nyelv ismerete előny

Munkakörnyezet

Változatos és nemzetközi munkakörnyezetet kínálunk a legújabb technológiákkal, a logisztika és az elektronikus adatcsere (EDI) kapcsolatában, ahol az elkötelezett munkatársak, rugalmas munkarendben tovább fejleszthetik szakmai tudásukat és karrierjüket a következő szintre emelhetik.

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem tapasztalattól függően. Bónusz csomagot és további támogatásokat biztosítunk személyre szabott szakmai fejlődéshez.

Szeretne csatlakozni csapatunkhoz?

Kérjük, küldje el önéletrajzát Hernádi-Szekeres Bettina kolleganőnknek, a job(kukac)editel.hu e-mail címre.

EDITEL Partnerhálózat