Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+36 / 23 / 504 - 845
MŰSZAKI TÁMOGATÁS -849
EDI TANÁCSADÁS -847

Business Operations Manager

EDITEL Állások

EDITEL az IT/EDI megoldások egyik vezető szolgáltatója, amely az ellátásilánc-menedzsmentre spe­cializálódott. A vállalat központja Bécsben található, Budapesten, Prágában, Pozsonyban és Zágráb­ban több mint 100 munkatársat foglalkoztatunk.

A magyarországi leányvállalatunk budapesti/budaörsi irodájába az alábbi munkakör betöltésére keresünk munkatársat:

Ebben a magas szintű pozícióban Ön felelős lesz a magyarországi leányvállalat üzleti tevékenységéért, továbbá a helyi csapat vezetése és támogatása is a munkakör részét képezi.

Feladatok

  • Felelősség az EDITEL Magyarország teljes üzleti tevékenységéért,
    • A helyi csapat vezetése és támogatása pl.: csapat- és teljesítményértékelések
  • Az éves költségvetés és a P&L management felügyelete
  • Üzlet, marketing és szervezeti struktúrák stratégiai fejlesztése, pl. üzleti és marketing tervek
  • Az új üzleti és növekedési stratégia kidolgozása
  • Szoros együttműködés az EDITEL csoport többi leányvállalatával
  • A vállalat képviselete külső eseményeken, szemináriumokon stb.
  • Az üzleti fejlesztés rendszeres figyelemmel kísérése és jelentések készítése a HQ Management számára

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi végzettség
  • Minimum 15 év szakmai tapasztalat
  • Kis és közepes méretű csapatok vezetésében szerzett tapasztalat
  • IT megoldások és szolgáltatások értékesítésében való jártasság
  • Tapasztalat a SaaS-ban, B2B integrációban, ellátásilánc folyamatok optimalizálásában, digitalizálásá­ban előnyt jelent
  • A magyar piac ismerete és releváns kapcsolati háló
  • A költségvetés, az üzleti ügyek és a pénzügyi modellezés terén szerzett tapasztalatok
  • Jó tárgyalási és prezentációs készségek
  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásba
  • Német, cseh, szlovák vagy horvát nyelv ismerete előny

Munkakörnyezet

Változatos és nemzetközi munkakörnyezetet kínálunk a legújabb technológiákkal, a logisztika és az elektronikus adatcsere (EDI) kapcsolatában, ahol az elkötelezett munkatársak, rugalmas munkarendben tovább fejleszthetik szakmai tudásukat és karrier­jüket a következő szintre emelhetik.

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem tapasztalattól függően. Bónusz csomagot és további támogatásokat biztosítunk személyre szabott szakmai fejlődéshez.

Szeretne csatlakozni csapatunkhoz?

Kérjük, küldje el önéletrajzát Hernádi-Szekeres Bettina kolleganőnknek, a job(kukac)editel.hu e-mail címre.

EDITEL Partnerhálózat