Hírek

27.02.2017

Állásajánlat Senior Technikai Konzultáns pozícióra

Állásajánlat

A nemzetközi vezető EDI technológiai szolgáltató EDITEL Hungary Kft. új kollégát keres Senior Technikai Konzultáns pozícióba.

Senior Technikai Konzultáns

Feladatok

  • Projektek konverziós folyamatainak megvalósítása
  • EDI Map-pek fejlesztése XSLT használatával
  • EDI és B2B integrációs szoftverek telepítése és konfigurálása
  • Második szintű támogatás (Second Level Support) és hibaelhárítás
  • Software tesztelés
  • Az ügyfél követelményeinek és folyamatainak elemzése
  • Műszaki megoldások javaslatai az ügyfél igényei alapján
  • Üzleti ajánlatok műszaki specifikációjának elkészítésében való támogatás
  • Dokumentációk készítése
  • Ügyfelekkel való kommunikáció, tanácsadás a B2B integráció területén
  • Felhasználok képzése
  • Kapcsolattartás a külföldi fejlesztőközponttal

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi végzettség informatikai területen
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • Windows és Linux környezet ismerete
  • MS Office (Word, Excel, Access, Power Point)
  • Önálló munkavégzés
  • Fejlett problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékos személyiség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Rugalmasság

Előny

  • Kereskedelmi / logisztikai / autóipari szektorban szerzett EDI tapasztalat
  • B2B Integráció (Sterling, TIBCO, BizTalk, Websphere) szerzett tapasztalatok
  • ERP, DMS, CRM rendszerek ismerete
  • MS Project ismerete
  • Német nyelvtudás

Amit a cég kínál

  • Versenyképes jövedelem megegyezés alapján – tapasztalattól függően
  • Bónusz csomag a vállalat elért eredményeitől és egyéni célok teljesítésétől függően
  • Cafeteria
  • Külföldi projektekben való részvétel lehetősége
  • Folyamatos szakmai-, és nyelvi továbbfejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Rugalmas munkarend

A pozícióra való jelentkezéshez, küldje el önéletrajzát a job@editel.hu címre!