Hírek

27.02.2017

Állásajánlat Junior Projekt Specialista pozícióra

Állásajánlat

A nemzetközi vezető EDI technológiai szolgáltató EDITEL Hungary Kft. új kollégát keres Junior Projekt Specialista pozícióba.

Junior Projekt Specialista

Feladatok

  • Napi ügyfél támogatási feladatok kezelése
  • Projektek technikai támogatása
  • Projekt adminisztráció központi jegyrendszerben
  • Asszisztencia EDI és B2B integrációs szoftverek telepítése és konfigurálása során
  • Software tesztelés
  • Részvétel szakmai képzéseken
  • Felhasználók képzésének támogatása
  • Kapcsolattartás a vállalat külföldi support központjaival

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi végzettség informatikai területen
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • MS Office ismertek
  • Önálló munkavégzés
  • Fejlett problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékos személyiség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Nyitott tanulni és elsajátítani új technológiákat, alkalmazásokat
  • Rugalmasság

Előny

  • Kereskedelmi / logisztikai / autóipari szektorban szerzett EDI tapasztalat
  • 1-2 év projekt tapasztalat
  • IT képesítésű főiskolai/egyetemi végzetség
  • Nemzetközi szakmai vagy egyetemi tapasztalatok
  • CRM, MS Project tapasztalatok
  • Prezentációs készség
  • Német nyelvtudás
  • Linux ismeret

Amit a cég kínál

  • Versenyképes jövedelem megegyezés alapján – tapasztalattól függően
  • Bónusz csomag a vállalat elért eredményeitől és egyéni célok teljesítésétől függően
  • Cafeteria
  • Külföldi projektekben való részvétel lehetősége
  • Folyamatos szakmai-, és nyelvi továbbfejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Rugalmas munkarend

A pozícióra való jelentkezéshez, küldje el önéletrajzát a job@editel.hu címre!