+ 36 / 23 / 504 – 845
MŰSZAKI TÁMOGATÁS -849
EDI TANÁCSADÁS -847

Az EDITEL az elektronikus adatcsere (EDI) és az ellátásilánc folyamatainak automatizálására szolgáló megoldások egyik vezető szolgáltatója. A vállalat központja Bécsben található, további irodáink pedig Budapesten, Prágában, Pozsonyban, Zágrábban és Krakkóban. Az EDITEL csoport ma már több mint 150 munkatársat foglalkoztat.

A magyarországi irodánkba az alábbi munkakör betöltésére keresünk munkatársat:

Sales Manager

Született Sales-es vagy, aki él-hal a jó ügyfélkapcsolatért? Szívesen dolgoznál nemzetközi környezetben, ugyanakkor családias hangulatú munkahelyre vágysz? Pont egy ilyen csapattagot keresünk. Ebben az izgalmas, kihívásokkal teli pozícióban támogatni fogod a helyi értékesítési csapatot kulcsfontosságú feladatkörben.

Feladatok

  • Értékesítési és ügyfélkapcsolati feladatok önálló ellátása
  • Üzleti ajánlatok, szerződések és egyéb értékesítési dokumentációk készítése
  • Értékesítési teljesítményriportok elkészítése
  • Ügyfélkapcsolatok fejlesztése, fenntartása és javítása
  • Új ügyfelek és/vagy értékesítési lehetőségek megcélzása
  • Az ügyfélkapcsolat management és az értékesítés összehangolása a vállalat üzleti tervével
  • A vállalat értékesítési terveinek kidolgozásában való részvétel

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi végzettség
  • Magabiztos értékesítési kompetenciák
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • MS Office biztos ismerete
  • Strukturált és pontos munkavégzés

A jövőbeni munkakörnyezet

Változatos nemzetközi munkakörnyezetet kínálunk, amely a digitalizálás és az ellátási lánc hatékony együttműködés területén a legújabb technológiák és üzleti koncepciók ismeretével rendelkezik. Az elektronikus adatcsere (EDI) és a digitalizálás a hatékony logisztikai és ellátási lánc köszponti eszközei közé tartoznak, így lehetőség van arra, hogy a rugalmas munkarendben tovább fejleszthetik szakmai tudásukat és karrierjüket a következő szintre emelhetik. Ismerje meg az EDITEL-t, mint munkáltatót.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem tapasztalattól függően
  • Bónusz csomagot és további támogatásokat biztosítunk személyre szabott szakmai fejlődéshez.

Szeretne csatlakozni csapatunkhoz?

Kérjük, küldje el önéletrajzát Hernádi-Szekeres Bettina kolleganőnknek, a job@editel.hu e-mail címre.