+ 36 / 23 / 504 – 845
MŰSZAKI TÁMOGATÁS -849
EDI TANÁCSADÁS -847

Az EDITEL az elektronikus adatcsere (EDI) és az ellátásilánc folyamatainak automatizálására szolgáló megoldások egyik vezető szolgáltatója. A vállalat központja Bécsben található, további irodáink pedig Budapesten, Prágában, Pozsonyban, Zágrábban és Krakkóban. Az EDITEL csoport ma már több mint 150 munkatársat foglalkoztat

A budapesti/budaörsi irodánkba az alábbi munkakör betöltésére keresünk munkatársat:

Business Operations Manager / Ügyvezető

Ebben a vezetői pozícióban Ön felelős lesz a magyarországi vállalat üzletfejlesztéséért, valamint a helyi csapat vezetéséért és támogatásáért.

Feladatok

  • Felelősség az EDITEL Magyarország teljes üzleti tevékenységéért,
  • A helyi csapat vezetése és támogatása pl.: csapat- és teljesítményértékelések
  • Az éves költségvetés és a P&L management felügyelete
  • Az üzlet, a marketing és a szervezeti struktúra stratégiai fejlesztése pl. üzleti és marketing tervek, tehetségmenedzsment, stratégiai partnerségek
  • Üzleti és növekedési stratégia kidolgozása és megvalósítása
  • A piaci trendek, lehetőségek, versenytársak és az ügyfelek igényeinek követése
  • Szoros együttműködés az EDITEL csoport központjával és a többi leányvállalatával
  • A vállalat képviselete külső eseményeken, szemináriumokon stb.
  • A vállalat teljesítményének rendszeres áttekintése, az értékesítés és a projekt adatbázis figyelemmel kísérése
  • Jelentések készítése a HQ Management számára

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi végzettség
  • Minimum 10 év kis és közepes méretű csapatok vezetésében szerzett tapasztalat
  • IT megoldások és szolgáltatások értékesítésében való jártasság
  • A magyar piac ismerete és releváns kapcsolati háló
  • A költségvetés, az üzleti ügyek és a pénzügyi modellezés terén szerzett tapasztalatok
  • Jó tárgyalási és prezentációs készségek
  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Tapasztalat a SaaS-ban, B2B integrációban, ellátásilánc folyamatok optimalizálásában, digitalizálásá-ban előnyt jelent
  • Német és más európai nyelv ismerete előny

A jövőbeni munkakörnyezet

Változatos nemzetközi munkakörnyezetet kínálunk, amely a digitalizálás és az ellátási lánc hatékony együttműködés területén a legújabb technológiák és üzleti koncepciók ismeretével rendelkezik. Az elektronikus adatcsere (EDI) és a digitalizálás a hatékony logisztikai és ellátási lánc köszponti eszközei közé tartoznak, így lehetőség van arra, hogy a rugalmas munkarendben tovább fejleszthetik szakmai tudásukat és karrierjüket a következő szintre emelhetik. Ismerje meg az EDITEL-t, mint munkáltatót.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem tapasztalattól függően.
  • Bónusz csomagot az elért eredmények és teljesítések alapján
  • Támogatásokat biztosítunk személyre szabott szakmai fejlődéshez
  • Rugalmas munkakörnyezetet – a munka elvégzése fontosabb, mint az irodában töltött idő

Szeretne csatlakozni csapatunkhoz?

Ha rendelkezik vezetői tapasztalattal, és szeretné magát kipróbálni egy nemzetközi háttérrel rendelkező, családias hangulatú cég élén, örömmel várjuk jelentkezését.

Kérjük, küldje el jelentkezését a következő e-mail címre: tibor.sata@editel.cz.